Helpt een digitale vochtbalans verpleegkundigen aan meer regie?
Een glas melk dat automatisch wordt verwerkt in de vochtbalans. Een pushbericht naar de voedingsassistente als de patiënt extra vocht mag. Verpleegkundigen in het Martini Ziekenhuis in Groningen zijn blij met de digitale vochtbalans. Ook kunnen ze in de toekomst mogelijk vaker zelf beoordelen wanneer de patiënt met ontslag kan.
Urologieverpleegkundige Liesbeth Eisses is blij met de digitale vochtbalans: ‘Veel minder foutgevoelig.’ Foto: Martini ziekenhuis Groningen.
In een professionele zorgrelatie staat een goede omgang en correcte communicatie tussen zorgverlener en zorgvrager centraal. De verpleegkundige speelt hier een cruciale rol. Hier leest je de nieuwste inzichten en interessante cases over het omgaan met patiënten.